ASPERSA


Šeimos ūkis

APIE ŪKĮ

Nuostabios gamtos apsuptyje, Strėvos upės pakrantėje įsikūręs sraigių ūkis Aspersa savo klientams siekia suteikti visa, kas geriausia. Kokybiškus ir įvairialypius produktus, patogų jų pristatymą, nuoširdų bendravimą ir net edukacines bei pramogines veiklas. Prancūzija dvelkiančiame šeimos ūkyje sraigės auginamos ir nuoširdžiai prižiūrimos viso proceso metu – nuo ikriuko iki galutinio produkto, todėl užtikriname nepriekaištingą produktų kokybę.


Aspersa ūkyje sraigės auginamos su didele meile ir atsidavimu. Mūsų produkcija pasiekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio maisto pramonės rinkas. Nepaisant to, plėtra niekada nebuvo mūsų prioritetas. Atvirkščiai – kokybę puoselėjame pasitikėdami tik savo šeimos darbščiomis rankomis, todėl sraigių ūkį prižiūri išskirtinai tik šeimos nariai.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS DELIKATESINĖS SRAIGĖS

Aspersa ūkyje auginamos Helix Aspersa Maxima rūšies sraigės, kurios dėl maistinės vertės ir kulinarinių savybių tampa vis populiaresniu delikatesu visame pasaulyje. Laikomės griežtų kokybės standartų, todėl sraigės šaldomos vos vieną kartą, o jų gaminiai gardinami tame pačiame ūkyje užaugintais prieskoniais ir šviežiais žalumynais.